Novým žáčkům v rámci školného zdarma nabízíme ..

Pokud k nám začnete chodit, tak se nemusíte bát, že jako rodiče budete na vše sami. Právě naopak. Poradím vám jaký vhodný nástroj vybrat, aby byl kvalitní a zároveň vás nestál hromadu peněz.

Víte, že si nástroj můžete i vypůjčit? A to i u nás.

Ani s notami a ostatním pomůckami si nemusíte dělat starosti. Dostanete od nás balíček not a pomůcek, který bude přesně odpovídat věku a úrovni vašeho dítěte nebo vás, dospělého žáka.

O října opět poběží skupinová hudební přípravka, která je určená hlavně pro předškoláčky a žáky 1. třídy. Maximální počet žáčků jsou tři, tak neváhejte, stáhněte si přihlášku a rovněž si v kalendáři zarezervujte vaši úvodní hodinu.

A nakonec se u nás ničeho nemusíte bát. Učíme laskavě, hravě, vždy s ohledem na individuální osobu každého dítěte či dospělého.

Podívejte se na kalendář a zarezervujte si u nás úvodní hodinu a pak už můžeme začít muzicírovat.

P.S. Úvodní hodina je pouze úvodní. Dle rozvrhu vašich dětí a mého pak najdeme vhodný den a hodinu pro pravidelnou výuku.

Rovněž nezapomeňte vyplnit přihlášku a hlavně kolonku, kdy by jste nejspíš chtěli chodit.

A pak tu máme Baddyho.

Baddy je roztomilý pejsek a maskot naší hudební školičky, který odbourává strach dětí z nového prostředí a po výuce, kdy není přítomen v učebně, mají děti možnost si s sním pohrát. A děti ho prostě milují..

sdr
Blanka Fay
Mou životní láskou je hra na klavír, skládání písní a zpěv a jsem ráda, že tuto lásku mohu předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >>

E-book zdarma

Jak začít hrát na klavír a najít správného učitele

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.