Nejlepší prázdniny v životě..

Prázdniny, slovo, které evokuje svobodu a volno. Ten pocit, že dva měsíce nic nemusíte. Žádná škola a povinnosti, ale jen volno, příroda, naše chalupa a Krkonoše.

Určitě všichni máte ve vzpomínkách to svoje místo. Místo, které vám připomíná dětství a zážitky všeho druhu, prostě prázdniny.

Když jsem se s rodiči zhruba ve třetí třídě přestěhovala do Prahy, tak jsem to zprvu nesla velmi těžce. Jediné místo, které mi to dokázalo vynahradit, byla naše chalupa v Krkonoších.

Zhruba pět místních rodin a my, Pražáci. Jinak nikdo v horní části Čermné nebydlel.

Celé dny jsem s bratránkem Davidem trávila na pastvinách, na kole a také v místním kravíně. Kravíny byla vlastně dva, takže bylo z čeho vybírat.

Krávy byly prostě všude. Za chalupou na louce, ráno na cestě pod naší dřevěnkou, když je hnali na pastvu a v kravíně.

Nikdy si nepamatuji, že by mne ta zvířata přestala bavit. Samozřejmě, když jsme je hnali s místními na pastvu, tak jsem si udržovaly úctyhodnou vzdálenost.

Dnes bydlím v Praze na Břevnově. Snad jediném místě v Praze, kde jsem ochotná zatím zůstat, kvůli přírodě a vesnické atmosféře.

Park Ladronka je mi náhradou za milované Krkonoše. Trávím zde opravdu hodně času, taky hlavně kvůli mému skvělému psu Badymu.

A v létě, zde pořádám hudebně- sportovní kemp pro děti. Rozhodla jsem se, že spojím své dvě vášně, hudbu – hru na klavír a sport a pokusím se připravit dětem takové prázdniny, na které budou opravdu vzpomínat jako vážně na nejlepší v životě.

Pokud jste se ještě nerozhodli, kam své děti v létě pošlete, tak zkuste hudebně-sportovní tábor na Břevnově.

Myslím, že vy, ani vaše děti, nebudete litovat..

Bližší informace na odkazu níže.

Blanka Fay
Mou životní láskou je hra na klavír, skládání písní a zpěv a jsem ráda, že tuto lásku mohu předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >>

E-book zdarma

Jak začít hrát na klavír a najít správného učitele

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.