Vyzdvihovat Ivetu Bartošovou až po její smrti je holým pokrytectvím…

Foto: Lenka Hatašová

V době kdy jsem studovala Mediální komunikaci na vysoké škole články o Ivetě Bartošové plnily každý bulvár. Po svatbě, s dnes již zesnulým producentem Pomejem, mi jí bylo hodně líto.

Prsa z dovolené na titulní straně Blesku toho byly zvlášním mediálním důkazem.

Iveta Bartošová byla nejen nadaná zpěvačka, ale bohužel i citově labilní žena, která se nedokázala odpoutávat od nevhodných partnerů a naopak se jimi nechala neskonale ovlivnit.

Nikomu to moc nevadilo. Přece jenom jsme dospělí a každý je zodpovědný sám za sebe.

Až na ten zpropadený bulvár. Už před lety jsem psala, že bude příčinou jejího předčasného skonu a bohužel to byla do určité míry i pravda.

Současný starosta Řeporyjí Pavel Novotný už tehdy coby bulvární novinář prohlásil, že o Ivetě budou psát pořád, protože je to skvělý byznys, ikdyž věděl jak jí to ničí.

Věděli to i ostatní a určitě víc než my běžní smrtelnící z médií.

I po její smrti na ní showbyznys vydělává. Vznikl seriál Iveta, který „ dokumentuje“ její cestu za slávou i postupné vrcholy a pády.

V současné době se její reputaci snaží vylepšit i nový třídílný dokumentární cyklus Málo mě znáš a celebrity se stále vyjadřují k jejímu odkazu.

Docela by mě zajímalo, kde všichni ti kamárádi a známí umělci byli v době, kdy je vážně potřebovala.

Proč bulvár včas nepochopil, že s články o ní jede už pěkně za hranou a někdo jí nebyl oporou a nepomohl jí, aby se začala ze své závislosti na alkoholu léčit.

Nevím a je mi to líto.

Vždycky jsem psala, že jednou bude bohužel pozdě a jenom na ni vzpomínat nic už nevyřeší a přijde mi jako holé pokrytectví.

Lidé by si měli včas pomáhat a myslím, že Ivětě Bartošové tu pomocnou ruku na konci nikdo moc nepodal.

Bohužel..

Blanka Fay
Mou životní láskou je hra na klavír, skládání písní a zpěv a jsem ráda, že tuto lásku mohu předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >>

E-book zdarma

Jak začít hrát na klavír a najít správného učitele

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.