Písničkář Honza Roušar vydal skvělé album Zapět dvanáct aneb píseň Nekonečná..

Honza Roušar, můj kamarád písničkář, kytarista, imitátor a majitel agentury Živý jukebox vydal svou novou desku, kterou včera pokřtil v Malostranské besedě. Ačkoliv jsem lístek měla a chtěla přijít, tak se mi to bohužel z osobních důvodů nepodařilo.

Nakonec jsem před půlnocí vyrazila ven s mým psím kámošem a když jsem po půlnoci míjela Besedu, tak jsem se rozhodla nahlédnout na ty poslední slavící lidi.

Byl tam Honza Roušar, Nikola Orozovič a další. Docela jsem si říkala jak je svět malý, protože projekt Nikoly Orozoviče jsem do té doby úplně neznala, ikdyž v něm účinkuje další můj kamarád.

Honza Roušar byl po křtu desky a koncertu spokojený. V noci jsem ještě splnila svůj dluh a desku si pustila. Musím říct, že deska je vynikající, a ikdyž je dnes velice těžké i pro profíky prosadit svou práci, tak věřím, že to Honza se svým týmem postupně nějak zvládne, ikdyž jeho hudební aktivity jsou úplně jinde.

Honzovi jsem slíbila napsat recenzi, což určitě učiním a vám nabízím jednu píseň z jeho desky Za pět dvanáct a to Nekonečnou.

Víc vám už myslím dnes nenabídnu..

Blanka Fay
Mou životní láskou je hra na klavír, skládání písní a zpěv a jsem ráda, že tuto lásku mohu předávat dál. Můj příběh si přečtěte zde >>

E-book zdarma

Jak začít hrát na klavír a najít správného učitele

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.